Про завод

ТОВ «Медико-інструментальний завод - Медапарат»

ТОВ «Міз-МА» - сучасне підприємство, що спеціалізується на випуску стерилізаторів повітряних і стерилізаторів парових, призначених для стерилізації виробів медичного призначення. А також термостатів сухоповітряних з охолодженням і без охолодження. Наша продукція має широкий спектр застосування - використовується в медицині, ветеринарії, лабораторіях, науково-дослідницької діяльності і практично у всіх напрямках господарського комплексу. Всі вироби, включаючи розробки останніх років відповідають сучасним стандартам і вимогам.

ТОВ «Міз-МА» засноване на виробничих площах Білгород-Дністровського «Медико-інструментального заводу», відомого з 1979 року на ринку медичного обладнання, як провідне підприємство галузі. Сьогодні ТОВ «Міз-МА» розвивається, використовуючи досвід діяльності заводу в розробці і виробництві медичної техніки, удосконалюючи вироби і підвищуючи рейтинг.

Виробничі потужності і інтелектуальний потенціал ТОВ «Міз-МА» дозволяють впроваджувати розробки і освоювати випуск нових виробничих зразків не тільки медичного призначення, а й іншого профілю.Підприємство має реєстраційне посвідчення МОЗ України на виробництво обладнання, сертифікат ІСО. Також наші вироби зареєстровані в Казахстані.